• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- АКТО Кс Рачен Острилка За Моливи, Острилка За Моливи Што Може Да Се Монтира На Ѕид

- АКТО Кс Рачен Острилка За Моливи, Острилка За Моливи Што Може Да Се Монтира На Ѕид

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајниран за секојдневна сигурност, Рачниот Острилка ЗА Моливи X-ACTO KS е изграден за да ги задоволи барањата на средини со голем волумен. Класичниот острилка во училницата, Прирачникот X-ACTO KS користи двојни стврднати спирални секачи за ефикасно изострување на моливи до фини точки. Острилка за моливи од комерцијално одделение за средини со голем волумен. Двојните спирални секачи прецизно ги изоструваат моливите. Монтирање на ѕид, биро или маса со вклучени завртки. Прилагодлив за сместување на 8 големини на моливи. Рачното работење е лесно за користење на училишните деца. Нуди 33 пати подолг век на траење на сечилото од стандардниот острилка без редовно одржување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ