• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени за машки дуксери без ракави, маички за вежбање со маички за теренски качулки, врвови

Единствени поволни цени за машки дуксери без ракави, маички за вежбање со маички за теренски качулки, врвови

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Маицата има аспиратор без ракави со слободно движење на рака за да ги покаже рацете и обликот на телото. Овој резервоар со аспиратор е направен од лесна ткаенина за удобност. Носете удобна качулка без ракави од ткаенина што е добар избор за врвот на тренингот. Погоден за Денот на таткото, дом, работа, датира, училиште, улична облека, фитнес, трчање и други активности на отворено. - 39 27 1/2 M - 42 1/8- - 28 L 45 1/4 - 28 3/4 Единствени поволни цени за машки дуксери без ракави, маички за вежбање со маички за вежбање со качулки 95 % Полиестер 5% спандекс. Цврста боја. Без ракави. Аспиратор за влечење. Увезени. Машинско миење ладно однадвор. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи големина голема.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ