• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Примарно злато Карат жолто злато 7x овален танзанит прстен

Примарно злато Карат жолто злато 7x овален танзанит прстен

 
DEN 1680.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Добијте прекрасен поглед кон вашиот ансамбл со овој изопачен прстен од скапоцен камен. Прикажување на фацетиран 7x5mm фацетиран 0,86 CTTW овален танзанит обезбеден со четири поставени на елегантен дизајн за дополнително размачкување на овој 14 карат жолт златен прстен е достапен во големината на прстите 5.5.Метална тежина : 1,12 грамасјер Тип : Финдерски стил : Gemstone Ring Gender : Women's Metal : Goldgold Карат : 14 Каратметал Боја : СВЕТСКА СВЕТСКА ЈОЛЕНДА : 1mmring Големина : 5.5 Gemstone Детали : Тип : Танзанитбирстон Месец : Декември Колор : Bluecut : Face Ted Shape : Ovalsize : 7mm x 5mmweight : 0,86 CTTWQUANTITY : 1 JEWELRY Поставување : ПРОНГОВЕР АРИДИРАЕ ВО АМПЛЕМОТИРАНА ЗЕЛЕНА ПОДАТОЦИ бел лак, совршен за да се дава или давање подароци.Са земја на потекло : Соединетите Држави 14 Карат жолто злато, скапоцен камен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ