• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поставени класични ламби и табели со табели, никл, сет од 3

Поставени класични ламби и табели со табели, никл, сет од 3

 
DEN 2239.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Во живо подобро.САФАВИЕ ПЕЛТИЕР КЛАСИК КЛАСИК И ТАБЕЛНИ ЛАМПИ СЕТ, Никл, сет на 3designed за денешните класични современи ентериери, овој комплет за ламби и табели за табели е едноставно прекрасен. Иконскиот силуета на Свеќниците на Пелтиер му се дава шик модерна надградба во сјајната никел финиш, а јасни бели тапани нијанси го одржуваат крајно модерно. Вклучува една ламба за подот и две ламби за табели за совпаѓање. Слод во комплети од три, со трајна конструкција на овие подни и табели од Safavieh е совршен додаток на вашиот дом за стилска надградба на дизајнерот. Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Издржлива метална рамка за долготрајна долговечност. Лесно за чистење и одржување. Потребно е малото собрание. Боја : Никл. Димензија на артикалот : 15 in. W x 15 in. D x 60,5 in. H. Изработена со : метал. Материјал за сенка : ткаенина. Тежина на артикалот : 12.276 фунти. Сертификација на ламби : Ул. Тип на основна сијалица : E26. Механизам за прекинувач : Вклучен/исклучен ротирачки прекинувач. Вклучен вид на сијалица : A19 предводена од A19. Max Wattage : 100 W. Количина на сијалица (и) : 9. Продадена во сет на 3. Додатоци во фотографијата (и) во стилот на живот не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да се разликува малку . Пред да исчистите каква било сенка или тела за ламби, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата, бидејќи тие можат да ја оштетат финишот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ