• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Кардиган Женски Палто Кардигани Маргаритка Печатење Со Долги Ракави Исечен Џемпер Со Врат Врвни Џемпери Од Кардиган За Жени Сива 2XL

Женски Кардиган Женски Палто Кардигани Маргаритка Печатење Со Долги Ракави Исечен Џемпер Со Врат Врвни Џемпери Од Кардиган За

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Жените Палто Кардигани Маргаритка Печатење Долг Ракав V-Вратот Исечени Џемпер Врвни Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов! Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Мода, Секојдневен Материјал : 75% Акрилик, 25% Најлон Тип На Шема : Печатена Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Дебелина На Квадратна Јака : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Топ Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см00, 39инч) големина : С Биста : 106см/41.73" должина : 56см/22.05" ракав : 47см/18.50" големина : м биста : 112см/44.09" должина : 57см/22.44" ракав : 48cm/18.90" големина : l биста : 118cm/46.46" должина : 58cm/22.83" ракав : 49cm/19.29" големина : xl биста : 124cm/48.82" должина : 59cm/23.23" ракав : 50cm/19.69" големина : xxl биста : 130см/51.18" должина : 60см/23.62" ракав : 51см/20.08" материјал : памук. Карактеристики : отпечатоци ,Долг Ракав,V-вратот. Појавување : џемперите од кардиган може да се совпаднат со фармерки,хеланки и така натаму. Повод : добро за fall, зима. Може да носи на забава, запознавање, секојдневно носење, канцеларија, одмор, викенд. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ