• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Stuple Industries Подобро да не се замолуваат празник модна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Алисон Петри

Stuple Industries Подобро да не се замолуваат празник модна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,

 
DEN 7196.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-големи : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : лице; Жена; Женски; Фустан, Божиќ, сезонски, празник, шема, мода. Дизајн од Алисон Петри.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ