• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Грд Божиќен Дуксер Со Екипаж Лабава Новина Графички Пуловер Со Долги Ракави Црна Големина Л

Машки Грд Божиќен Дуксер Со Екипаж Лабава Новина Графички Пуловер Со Долги Ракави Црна Големина Л

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Уникатен Дизајн : прекрасната графика е на предната и задната страна на лесниот дуксер. Без разлика кој грд Божиќен костим ќе го изберете, вие ќе бидете во фокусот на празникот! Содржина на пакетот : 1x машки врв Си Основен И Стилски : Секојдневен дуксер за Новини за печатење со долги ракави, едноставен, но модерен ќе направи да изгледате добро. Одличен Подарок : овој дуксер би бил совршен подарок за мажи и жени, девојче и момче, баба и дедо, мама и тато, сопруга и сопруг, најдобри пријатели во прилики како Што се Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Божиќ И Новогодишната Ноќ,ноќта на вештерките.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ