• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Емерсон Тивко Кул 12, Бту 115-Волти Прозорец Климатик Со Wi - Fi, Бело, EARC12RSE1

Емерсон Тивко Кул 12, Бту 115-Волти Прозорец Климатик Со Wi - Fi, Бело, EARC12RSE1

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Еко функцијата дава заштеда на енергија додека ја одржува поставената собна температура. По прекин на струја, Автоматското Рестартирање продолжува да работи на претходните поставки кога ќе се врати напојувањето.Лесен За инсталирање Емерсон Тивок Кул 12.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ